380LX123M016H022
MFR.Part #
380LX123M016H022
JLCPCB Part #
C2621053
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 16V 22mm 3.13A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 62mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS