UHV0J821MPD
MFR.Part #
UHV0J821MPD
JLCPCB Part #
C1668584
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 3.5mm 594mA@120Hz 59mΩ 6.3V 6000hrs@105℃ 820uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS