MEXY2A272K
MFR.Part #
MEXY2A272K
JLCPCB Part #
C19570382
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+100℃ 2.7nF 275V Y2、X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS