381LX181M250H022
MFR.Part #
381LX181M250H022
JLCPCB Part #
C19515472
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.105Ω@120Hz 1.3A@20kHz 10mm 180uF 22mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS