CGS233U075U4C
MFR.Part #
CGS233U075U4C
JLCPCB Part #
C2623727
Package
Bolt,D44.45xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 17mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 23000uF 44.45mm 75V 9.8A@120Hz 螺栓,D44.45xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS