MLS442M040EK0A
MFR.Part #
MLS442M040EK0A
JLCPCB Part #
C2623564
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 12.1A@20kHz 12.7mm 25.4mm 40V 4400uF 97mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded