UCY2W470MHD6TN
MFR.Part #
UCY2W470MHD6TN
JLCPCB Part #
C1580223
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 450V 47uF 500mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS