HVMLS193M5R0EK1A
MFR.Part #
HVMLS193M5R0EK1A
JLCPCB Part #
C2623155
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 12.5A@20kHz 19000uF 25.4mm 5V 76mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS