SLPX332M063C3P3
MFR.Part #
SLPX332M063C3P3
JLCPCB Part #
C7011418
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 121mΩ@120Hz 2.74A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 3300uF 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS