382LX473M050B062VS
MFR.Part #
382LX473M050B062VS
JLCPCB Part #
C5494642
Package
插件,D50xL63mm
Description
-40℃~+85℃ 13.27A@20kHz 3000hrs@85℃ 47000uF 50V 50mm 63mm ±20% 插件,D50xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS