MLP171M450EA1A
MFR.Part #
MLP171M450EA1A
JLCPCB Part #
C2623029
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@20kHz 12.7mm 170uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 450V 973mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded