336AVD010MDR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
336AVD010MDR
Description
-55℃~+105℃ 10V 150mA@100kHz 33uF 5.5mm 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS