THA232M040AA0C
MFR.Part #
THA232M040AA0C
JLCPCB Part #
C2622114
Description
-55℃~+85℃ 10mm 120mΩ@120Hz 2.04A@20kHz 2300uF 40V 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS