SLP681M160E1P3
MFR.Part #
SLP681M160E1P3
JLCPCB Part #
C3725332
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 25mm 293mΩ 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS