MLP212M080EA1A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MLP212M080EA1A
JLCPCB Part #
C2622837
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 2100uF 25.4mm 5.7A@20kHz 72mΩ@120Hz 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded