B41896C5687M000
MFR.Part #
B41896C5687M000
JLCPCB Part #
C1581617
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 25V 3500hrs@125℃ 5mm 62mΩ 680uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS