BLC400J901B4F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLC400J901B4F
JLCPCB Part #
C3783485
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-45℃~+85℃ 230V、900V 40uF ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS