CG262U075U3C
MFR.Part #
CG262U075U3C
JLCPCB Part #
C2622568
Package
Bolt,D44.45xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 2600uF 35mΩ@120Hz 44.45mm 6.1A@120Hz 75V 79.38mm 螺栓,D44.45xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS