DCMX461U450AB2B
MFR.Part #
DCMX461U450AB2B
JLCPCB Part #
C2622656
Package
Bolt,D34.93xL80.95mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 34.93mm 450V 460uF 80.95mm 螺栓,D34.93xL80.95mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS