CGS143U025U3C
MFR.Part #
CGS143U025U3C
JLCPCB Part #
C2622237
Package
Bolt,D44.45xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 14000uF 2000hrs@85℃ 25V 44.45mm 46mΩ@120Hz 5.3A@120Hz 79.38mm 螺栓,D44.45xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS