CGS881T500U4L
MFR.Part #
CGS881T500U4L
JLCPCB Part #
C2622556
Package
Bolt,D44.45xL117.48mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 116mΩ@120Hz 117.48mm 2000hrs@85℃ 4.1A@120Hz 44.45mm 500V 880uF 螺栓,D44.45xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS