LNT2A223MSEB
MFR.Part #
LNT2A223MSEB
JLCPCB Part #
C1619240
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 103mm 14.85A@10kHz 2000hrs@105℃ 22000uF 31.8mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS