MC12FF500J-F
MFR.Part #
MC12FF500J-F
JLCPCB Part #
C6666065
Description
-55℃~+125℃ 1kV 2mm 3.2mm 50pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS