MIN02-002C4R7D-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MIN02-002C4R7D-F
Description
-55℃~+200℃ 300V 4.7pF 5.54mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS