382LX273M100B102VS
MFR.Part #
382LX273M100B102VS
JLCPCB Part #
C3723695
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 105mm 12.53A@120Hz 27000uF 3000hrs@85℃ 50mm ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS