NLW10-150
MFR.Part #
NLW10-150
JLCPCB Part #
C2621725
Package
Plugin,D10.2xL23.9mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 105.6mA@10kHz 10uF 150V 20Ω@120Hz 23.9mm 插件,D10.2xL23.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS