NLW10-100
MFR.Part #
NLW10-100
JLCPCB Part #
C2621661
Package
Plugin,D10.2xL22.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 10uF 20Ω@120Hz 22.4mm 98.4mA@10kHz 插件,D10.2xL22.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS