383LX471M400N042
MFR.Part #
383LX471M400N042
JLCPCB Part #
C2622116
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
400V 40mm 40mm 470uF ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS