SLPX331M420H5P3
MFR.Part #
SLPX331M420H5P3
JLCPCB Part #
C2621548
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.17A@120Hz 3000hrs@85℃ 330uF 35mm 37mm 420V 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS