SLPX821M160C5P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX821M160C5P3
JLCPCB Part #
C2621406
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.65A@120Hz 243mΩ@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS