LKX2W151MESZ45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKX2W151MESZ45
JLCPCB Part #
C1583383
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 450V 45mm 790mA@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS