400HXG220MEFC22X45
MFR.Part #
400HXG220MEFC22X45
JLCPCB Part #
C1608158
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.99A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS