SLPX153M016E1P3
MFR.Part #
SLPX153M016E1P3
JLCPCB Part #
C7364183
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 16V 25mm 3.73A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 44mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS