381LX681M200K022
MFR.Part #
381LX681M200K022
JLCPCB Part #
C2635888
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 200V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS