SLP221M400C5P3
MFR.Part #
SLP221M400C5P3
JLCPCB Part #
C2621255
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.04A@120Hz 1.508Ω@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 37mm 400V ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS