381LQ181M400J032
MFR.Part #
381LQ181M400J032
JLCPCB Part #
C2621133
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.11Ω@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 37mm 400V 950mA@120Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS