SLP331M200A3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP331M200A3P3
JLCPCB Part #
C3721699
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 603mΩ ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS