SLPX272M100E5P3
MFR.Part #
SLPX272M100E5P3
JLCPCB Part #
C2621221
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2700uF 3.65A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 98mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS