MC12FA121J-TF
MFR.Part #
MC12FA121J-TF
JLCPCB Part #
C6224099
Description
-55℃~+125℃ 100V 120pF 2mm 3.2mm ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS