SLP563M010H7P3
MFR.Part #
SLP563M010H7P3
JLCPCB Part #
C2621080
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 13mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 56000uF 5A@120Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS