AVS477M10G24T-F
MFR.Part #
AVS477M10G24T-F
JLCPCB Part #
C2443105
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 10V 10mm 2000hrs@85℃ 400mA@120Hz 470uF 900mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS