SLPX222M160H7P3
MFR.Part #
SLPX222M160H7P3
JLCPCB Part #
C5918943
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2200uF 3000hrs@85℃ 35mm 4.96A@120Hz 40mm 90mΩ@120Hz ±20% Plugin,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS