SLP333M016H5P3
MFR.Part #
SLP333M016H5P3
JLCPCB Part #
C2621021
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 20mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 33000uF 35mm 35mm 4.7A@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS