AHA334M50B12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA334M50B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 330nF 4mm 5.1mA@10kHz 5.4mm 50V 603Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS