0402WGF1744TCE
MFR.Part #
0402WGF1744TCE
JLCPCB Part #
C270637
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS