ERJ-H2GJ510X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ510X
JLCPCB Part #
C4341155
Description
-55℃~+175℃ 100mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS