SG73P1ETTP1873D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1873D
JLCPCB Part #
C4064701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS