VT1A101MCRD54
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1A101MCRD54
JLCPCB Part #
C264228
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS