VT1V220M-CRD54
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1V220M-CRD54
JLCPCB Part #
C305361
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS