VT1A471MCRE77
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1A471MCRE77
JLCPCB Part #
C263977
Package
SMD,6.3x7.7mm
Description
10V 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm 7.7mm SMD,6.3x7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS